Чергові офіцерські звання присвоєно співробітникам пенітенціарних установ Дніпропетровщини

Чергові офіцерські звання присвоєно співробітникам пенітенціарних установ Дніпропетровщини

 

10 серпня в приміщенні зали колегій управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області в урочистій обстановці отримали чергові спеціальні звання шість офіцерів та вперше отримали офіцерські звання троє співробітників органів і установ виконання покарань області. Переважна більшість із сьогоднішніх ювілярів не один рік торують шлях у лавах Державної кримінально-виконавчої служби України. Для них отримання чергового спеціального звання це не лише мірило відслуженого часу, але й прекрасний привід узагальнити отриманий досвід, визначитись із завданнями на майбутнє.

Заступник начальника багатопрофільної лікарні при Дніпропетровській установі виконання покарань (№4) Антоніна Канигіна нещодавно поповнила лави пенітенціаріїв і вперше отримала спеціальне звання. Про твердість її рішення свідчила впевненість, з якою Антоніна прийняла новенькі лейтенантські погони з рук виконуючого обов’язки начальника Управління полковника внутрішньої служби Олега Ровкова та зачитала текст присяги на вірність українському народові. 

«Попереду у кожного із  вас  велика служба, яка буде складатися не лише з приємних моментів. – сказав Олег Ровков, звертаючись до іменинників. - Але я вірю, що кожен свій вчинок, кожну свою дію ви завжди будете робити, не порушуючи Присягу». 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий