20 паспортів громадянина України вручено засудженим Синельни-ківської виправної колонії (№94)

20 паспортів громадянина України вручено засудженим Синельниківської виправної колонії (№94) 

 

28 липня в Синельниківській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№94) в урочистій обстановці 20 засудженим були вручені  паспорти громадянина України.

          Цій події передувала спільна копітка робота працівників виправного закладу та Синельниківського районного підрозділу Державної міграційної служби України. Нерідко видача паспорта займає досить багато часу, оскільки в установі відбувають покарання громадяни з інших регіонів України та навіть країн СНД.

           Отримання засудженими такого важливого документу, як паспорт громадянина України, є додатковим чинником їх успішної адаптації в суспільстві після повернення  на волю. Засудженим після звільнення буде простіше вирішувати питання працевлаштування, отримання прописки, вступу в середні, спеціальні та вищі навчальні заклади.

 

        Довідка: З початку 2015 року засудженим Синельниківської виправної колонії (№  94) було видано замість втрачених 77 паспортів громадянина України, 3 засуджених отримали паспорти громадянина України вперше, 1 паспорт громадянина України був виданий у зв’язку з обміном.