Дніпропетровщина готує майбутню пенітенціарну зміну

13 липня в залі засідань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області під головуванням начальника Управління генерал-майора внутрішньої служби Володимира Кузьменка відбувся розподіл 15 студентів ІІ курсу факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та 19 курсантів Інституту кримінально-виконавчої служби України для проходження навчальної практики на базі пенітенціарних установ Дніпропетровщини.

Завдання навчальної практики є вагомими для майбутньої трудової діяльності молодих пенітенціаріїв. На практиці курсант повинен навчитися розуміти засуджених різного віку, сформувати в собі витримку, відчуття обов’язку, зрозуміти потребу в самоосвіті і самовихованні. Не останнє місце займає адаптаційна функція, яка допомагає звикнути до ритму роботи співробітників виправної установи, системи внутрішніх відносин і зв’язків, побачити особливості, труднощі і можливі досягнення різних напрямків діяльності.

 «Впевнений, що  навчальна практика допоможе вам закріпити здобуті теоретичні знання та покращити набуті професійні навички і, головне, розвинути інтерес до обраної професії і прагнення до подальшого вдосконалення,» - сказав, звертаючись до курсантів Володимир Кузьменко.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий