Начальник відділу керівництва підприємствами сільськогосподарського профілю ДПтС України проінспектував Широківський виправний центр (№75)

8 та 9 липня Широківський виправний центр управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№75) відвідав начальник відділу керівництва підприємствами сільськогосподарського профілю  управління виробничої діяльності  ДПтС України Олександр Ярмоленко.

Під час візиту були відвідані ферми та поля підприємства, на яких проводяться роботи по збиранню врожаю. Особливу увагу Олександр Васильович приділив питанням дотримання технології збирання та очищення зерна, забезпечення належних умов праці засуджених та несення служби персоналом установи. 

«Одним із головних факторів, який сприяв отриманню наявних показників по врожайності, є сприятливі природні умови, - зазначив начальник виправного центру Володимир Цівка. - Але не меншу роль відіграло і те, що незважаючи на складне становище економіки та зростання цін на ресурси аграрії підприємства змогли витримати технологію оброблення та вирощування озимих і ярих зернових культур».


Комментариев пока нет


Отправить комментарий