Круглий стіл з питань запобігання повторній злочинності серед наркозалежних осіб відбувся на Дніпропетровщині

9 липня у залі засідань Саксаганського районного відділу Криворізького міського управління ГУ МВС України у Дніпропетровській області за ініціативи Саксаганського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулась міжвідомча координаційна нарада з питань профілактики повторної злочинності серед наркозалежних осіб, які перебувають на обліку інспекції. У заході, який пройшов у формі Круглого столу, взяли участь начальник відділу дільничих інспекторів міліції Олександр Татарчук, начальник служби у справах дітей Саксаганської районної ради Ірина Сироватка, лікар-нарколог Галина Желєзняк, керівник центру ресоціалізації наркозалежної молоді «Ювілейний Рік» Дмитро Виноградов, співробітники та підобліковці кримінально-виконавчої інспекції.

         Заступник начальника Саксаганського підрозділу КВІ Тетяна Чабаненко ознайомила присутніх з основними завданнями, котрі покладаються на інспекцію, роллю, яку відіграють при їх виконанні державні та громадські організації, акцентувала увагу на тому, що переважну більшість осіб, що перебувають на обліку інспекції, складають особи, засуджені за злочини пов’язанні з незаконним обігом наркотичних речовин. Саме ця категорія підобліковців, на думку пенітенціаріїв, потребує спільної уваги державних та громадських організацій, оскільки належна профілактична робота здатна попередити скоєння наркозалежними особами повторних злочинів.

         Учасники заходу закликали присутніх на ньому підобліковців більш відповідально ставитись до своєї поведінки, адже вживання наркотичних речовин несе згубні наслідки не лише для них самих, але й для найближчих. Для прикладу була наведена стаття 164 Сімейного кодексу України, яка передбачає позбавлення батьківських прав у разі залежності батьків від алкоголю чи наркотиків. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий