Свято Івана Купала відзначено у Павлоградській виправній колонії (№142)

06 липня  в Павлоградській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№142) пройшли культурно-просвітницькі заходи з нагоди свята Івана Купала. З прийняттям на Русі християнства, прадавнє язичницьке свято перетворилося на день поминання Іоанна  Хрестителя, але традиції святкування збереглися до сьогодні.  

Засуджені жінки цього дня прийняли участь у пісенному марафоні «На Івана, на Купала». Багато бажаючих підготували до виконання українські народні пісні та одягли чарівні вбрання, що додало їм ще більше жіночності та витонченості. Одночасно жінкам розповіли про походження та символіку свята, правила поведінки у цей магічний день, обряди та дійства.

      Свято Івана Купала нагадало всім джерела народної мудрості та вселило оптимістичний погляд на своє майбутнє і майбутнє нашої багатостраждальної країни: адже народ, який має такі глибокі коріння у минулому, не зважаючи на тяжкі часи не забуває своїх традицій, продовжує шанувати та відновлювати пам’ять своїх пращурів.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий