Хрещення та вінчання засудженого до довічного позбавлення волі відбулися у Дніпропетровській виправній колонії (№89)

02 липня у Дніпропетровській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№89) відбулася урочиста церемонія хрещення та вінчання засудженого до довічного позбавлення волі. Така нетипова подія в стінах сектору максимального рівня безпеки виправного закладу проходила вперше і стала можливою завдяки співпраці установи із священнослужителями християнської церкви «Світло».

Таїнство духовного перенародження стало для засудженого Олександра, який більше 15 років перебуває за гратами, першим особистим спілкуванням з Богом. Пастир Сергій Павловський, який займається духовною опікою засуджених більше п’яти років, говорить, що Олександр – один з тих, хто дійсно покаявся у своїх гріхах, і своїм прикладом навертає до віри інших засуджених. Більше сімнадцяти років чекала цієї визначної події дружина Олександра – Світлана. Незважаючи на багаторічне ув’язнення Олександр залишився коханим батьком та чоловіком, Світлана також не покинула чоловіка у скрутний час, а тому рішення закріпити свій шлюб святими обітницями було спільним.

Керівництво виправного закладу з радістю відгукнулося та організувало обряд вінчання на прохання закоханих. З такою значущою подією в їх привітали співробітники установи, родичі та представники релігійної організації «Світло». Світлана та Олександр впевнені, що рано чи пізно вони зможуть обійняти один одного, але вже по той бік колючого дроту.  


Комментариев пока нет


Отправить комментарий