Співробітник Дніпропетровської виправної колонії (№89) привіз 9 нагород з міжнародного чемпіонату з плавання

05-07 червня 2015 у м. Кечкемет (Угорщина) відбувся Кубок з плавання серед ветеранських плавальних клубів Центральної та Східної Європи і IV відкритий Чемпіонат Угорщини з плавання в закритому басейні в категорії «Мастерс». У цих змаганнях брали участь спортсмени 48 клубів з Угорщини, України, Польщі, Німеччини, Словаччини, Чехії, Румунії, Монако, Російської Федерації. Україну представляли плавці з шести клубів (85 осіб). У підсумку напруженої і захоплюючої боротьби на блакитних доріжках українські спортсмени вибороли 301 медаль!

Перше місце посів клуб «No Stars» (м. Чернігів) з результатом 154 медалі:  83 золоті, 41 срібна, 30 бронзових. У складі цього клубу виступав технік з обслуговування інженерно-технічних засобів охорони Дніпропетровської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№89) Сергій Бабкін, який приніс своїй команді 5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові медалі. Це не перший спортивний успіх Сергія, котрий у 2013 та 2014 роках брав участь у змаганнях з офіцерського триборства, під час яких завойовував призові місця.

 

Довідка: Ветеранське плавання – або плавання в категорії «Мастерс» - це плавання для дорослих. Сюди входить все від простої підтримки форми і плавання «для себе» до підготовки до змагань міжнародного рівня. Щоб стати «ветераном» достатньо досягти віку в 25 років. Незважаючи на те, що для участі у ветеранському русі немає необхідності мати в минулому досвід професійних занять плаванням, багато плавців-ветеранів - вельми імениті чемпіони різних років. Цікаво також, що деякі з роками досягають набагато більш високих результатів, ніж у період свого спортивного минулого. Результати кращих вікових спортсменів досить високі і за мірками великого спорту. Але ветеранський плавання не обмежується високими досягненнями: головне в цій справі - здоровий спосіб життя, дружнє спілкування і задоволення від життя.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий