У Дніпродзержинській виправній колонії (№34) відбувся вокальний конкурс «Караоке на поляні»

30 червня 2015 року у Дніпродзержинській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№34) за ініціативи засуджених жінок відбувся вокальний конкурс «Караоке на поляні».

 Усім відоме телевізійне шоу «Караоке на майдані»  давно носить титул самого народного. Серед засуджених жінок, котрі відбувають покарання в установі, також чимало шанувальниць цієї програми. Саме вони запропонували провести змагання вокалістів на так званій «Поляні» - улюбленому місці відпочинку засуджених. Несприятливі погодні умови не дозволили провести імпровізоване шоу під відкритим небом, тому дійство було перенесене до клубу виправного закладу, що ніяким чином не позначилось на настрої як учасників, так і глядачів.

Як і у справжньому телешоу, гра проходила у три тури. Перший тур розпочався із загального виконання усіма присутніми глядачами  відомої з дитинства пісні «Від усмішки». Дану композицію вибрали не дарма,  адже головною метою цього заходу було створення атмосфери добра, світла, дружнього  ставлення  до оточуючих.  Далі кращі десять, на думку ведучої, виконавців  вийшли в другий тур, під час якого виконували пісні на вибір.  Основним завданням  жінок у цьому  турі було не тільки переконати глядачів і журі у своїх вокальних даних, скільки продемонструвати артистизм і душевність вибраного ними музичного твору. Усі учасниці, без виключення, зачарували аудиторію, яка в свою чергу підтримувала їх своїми гучними оплесками. Інтенсивність підтримки також враховувалася при виставленні оцінок конкурсанткам. За результатами вокального конкурсу у фінальному раунді  залишилися три засуджені. На цьому етапі дівчата  виконували пісні, збираючи в капелюх від глядачів  умовні «гроші», якими служили заздалегідь виготовлені та роздані глядачам рожеві купони.

Після підрахунку зібраних коштів перемогу і звання «Кращої співачки колонії» отримала засуджена Т. Інші учасниці також не залишились без подарунків, а присутні отримали величезне задоволення від можливості поринути в атмосферу справжнього свята. Конкурс пройшов успішно і досяг головної мети: зарядив  позитивними емоціями та добрим святковим настроєм усіх присутніх. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий