Співробітник Дніпропетровської виправної колонії (№89) став призером Чемпіонату України по змішаним єдиноборствам ММА

23 та 24 травня у Борисполі відбувся Чемпіонат України по змішаним єдиноборствам ММА,  в якому у складі збірної команди Дніпропетровської області взяв участь молодший інспектор відділу охорони Дніпропетровської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№89) молодший сержант внутрішньої служби Олександр Завізіон. Турнір був організований Національною федерацією змішаних єдиноборств ММА України за сприяння Міністерства молоді та спорту України та Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Понад 180 учасників з 19 областей України змагались за право виступати в складі збірної команди України на міжнародних змаганнях.

В ході запеклої боротьби Олександр виборов третє місце у ваговій категорії до 93 кг. Тим самим він захистив не лише славу Дніпропетровщини, але й школу Дніпропетровського воєнізованого формування ДКВС України, де проходив підготовку.

Це не перша переможна участь Олександра Завізіона у змаганнях подібного роду. Так, в листопаді минулого року він посів І місце у повному та ІІ місце у легкому контакті на Кубку України з рукопашного бою у Одесі, а у квітні поточного року – І місце на Чемпіонаті України з рукопашного бою у Житомирі.