Дніпропетровщина виховує нове покоління пенітенціаріїв

Протягом травня в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області проходять стажування п’ять студентів Харківської юридичної академії України ім. Я.Мудрого.

Процес формування у студентів ціннісних відносин до майбутньої професійної діяльності в пенітенціарних установах є завданням не тільки викладацького складу, а й працівників пенітенціарної служби. Під керівництвом і контролем безпосередніх керівників стажування студенти ознайомлюються з майбутньою професією у формі залучення до соціально-психологічної та педагогічної роботи із засудженими, отримують допомогу та консультації від найбільш досвідчених співробітників установ щодо організації виховних, профілактичних та корекційних заходів. Для забезпечення більш продуктивної та відповідальної роботи за кожним із них закріплений наставник з числа найбільш досвідчених начальників відділень соціально-психологічної служби.

         За час, відпущений на стажування, студентам треба звикнути до ритму роботи установ виконання покарань, до засуджених, їм треба навчитися орієнтуватися в системі внутрішньоособистісних відносин і зв’язків, реально уявляти труднощі й можливі досягнення даного виду діяльності. Адже в пенітенціарній системі випадкових людей бути не повинно, а тільки ті, які щиро бажають бути корисними для України, здатні власним прикладом послужити на благо перевиховання тих, хто оступився, подати руку допомоги нужденним.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий