У Дніпропетровську підведені підсумки службової діяльності відділів охорони пенітенціарних установ України

21 травня у Дніпропетровську пройшов другий день учбової семінар-наради з начальниками відділів охорони, режиму, нагляду і безпеки територіальних органів Державної пенітенціарної служби України, начальниками відділів охорони виправних колоній та начальниками відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів (установ виконання покарань).  Даний захід проводиться з метою обміну практичним та теоретичним досвідом в питаннях організації охорони пенітенціарних установ, підведення підсумків службової діяльності за чотири місяці 2015 року та постановки завдань на поточний рік.

Розпочав нараду директор департаменту охорони, нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень ДПтС України Микола Ільтяй, який охарактеризував та дав оцінку основним складовим елементам службової діяльності відділів охорони пенітенціарних установ, проаналізував причини, що сприяли втечам засуджених з-під варти, акцентував увагу присутніх на контролі за якістю несення служби та необхідності неухильного виконання всього комплексу посадових обов’язків. Детально Микола Петрович зупинився на організації роботи із підлеглим персоналом, необхідності щоденного контролю за морально-психологічним кліматом в його середовищі, продовжені роботи по створенню належних умов несення служби. «Якою б складною не була ситуація в країні, якою б неоднозначною не була оперативна обстановка у пенітенціарних установах, злочинці повинні залишатися під надійною охороною», - сказав він. З урахуванням вищевикладеного на нараді були розглянуті результати службової діяльності відділів охорони за 2014 рік та чотири місяці 2015 року, поставлені завдання на поточний період, вивчені питання тренування службових собак та обладнання об’єктів Державної кримінально-виконавчої служби України інженерними засобами охорони тощо.

На завершення семінар-наради було оголошено Наказ Голови Державної пенітенціарної служби України Володимира Палагнюка про заохочення начальників відділів охорони  територіальних управлінь та пенітенціарних установ за багаторічну сумлінну службу. Микола Ільтяй, в свою чергу, подякував керівництву Дніпропетровського територіального управління за організацію проведення заходу, побажав співробітникам органів і установ виконання покарань області миру, здоров’я та натхнення при виконанні покладених на них обов’язків.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий