Учбова семінар нарада начальників відділів охорони пенітенціарних установ розпочалась у Дніпропетровську

20 травня на базі Солонянської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№21) під головуванням директора департаменту охорони, нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень ДПтС України Миколи Ільтяя розпочалась дводенна учбова семінар-нарада з начальниками відділів охорони, режиму, нагляду і безпеки територіальних органів ДПтС України, начальниками відділів охорони виправних колоній та начальниками відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів (установ виконання покарань).  Даний захід проводиться з метою обміну практичним та теоретичним досвідом в питаннях організації охорони пенітенціарних установ, підведення підсумків службової діяльності за чотири місяці 2015 року та постановки завдань на поточний рік.

Перший день семінар-наради був присвячений проведенню практичних занять: у навчальних групах були вивчені питання проведення розводу на службу чергової варти та організації інструктивних занять з особовим складом варти, порядку перевірки працездатності інженерно-технічних засобів охорони та підготовки розшукових і вартових собак,  порядку пропуску автотранспорту і людей та дій персоналу установи при ускладнені оперативної обстановки та інші. Гості та господарі заходу отримали прекрасну можливість обмінятись думками з приводу проблемних питань функціонування відділів охорони, знайти спільні шляхи їх  вирішення. На завершення робочого дня в актовій залі установи учасники семінар-наради склали тести із знання нормативних документів, які визначають порядок несення служби.

«Сьогодні несення служби персоналом пенітенціарних установ і, в першу чергу, співробітниками відділів охорони відбувається в особливих умовах. В той час, як на Сході країни триває боротьба за суверенітет і територіальну цілісність нашої Держави, перебуваючи на своїх постах ми не маємо права на найдрібнішу помилку»,  - сказав Миколай Ільтяй, звертаючись до учасників семінар-наради.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий