Заходи з нагоди 71 річниці депортації кримськотатарського народу відбулись в установах виконання покарань Дніпропетровщини

18 травня в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулись інформаційно-просвітницькі заходи, присвячені 71 річниці депортації кримськотатарського народу.

Під час відкритих уроків у загальноосвітніх навчальних закладах, зустрічей з представниками громадськості та тематичних лекцій йшлося про одне й те ж: масштаби, причини та наслідки радянської політики стосовно кримських татар, їх трагічну долю, поневіряння у місцях заслання та важке повернення на Батьківщину. Засуджені розділяли думку запрошених на заходи гостей, що найкращою пам’яттю жертвам і учасникам тих подій стане недопущення їх повторення у відношенні будь-якого народу.

Для неповнолітніх ув’язнених та засуджених сектору максимального рівня безпеки, що утримуються у Криворізькій установі виконання покарань (№3), був проведений відеоурок з реконструкцією трагічних подій 1944 року. Засудженому-татаринові, що відбуває покарання в цій установі, було дозволено звершити ритуальний намаз до пам’ятної дати. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий