Дніпропетровським журналістам розповіли про участь засуджених у зовніш-ньому незалежному оцінюванні знань

15 травня у Інформаційній агенції «Мост Днепр» за участі начальника відділу соціально-виховної та психологічної роботи управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області Ольги Пацан відбулась прес-конференція на тему «Дніпропетровські засуджені візьмуть учать у зовнішньому незалежному оцінюванні знань 2015». Інтерес до даної теми з’явився у дніпропетровських журналістів після оприлюднення інформації про підсумки реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні знань засуджених і ув’язнених осіб, що перебувають в установах виконання покарань та слідчому ізоляторі області.

         Ольга Юріївна розповіла про досвід, який мають пенітенціарні установи області у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання знань, про допомогу, що надає при цьому Дніпропетровський регіональний центр, про результати ЗНО та вступу до вищих навчальних закладів у минулі роки. Більш детально вона зупинилась на соціально-демографічних характеристиках учасників ЗНО-2015, вибраних ними предметах та навчальних закладах.

         Журналістів цікавили питання створених в установах області умов для отримання середньої та вищої освіти, а також занять самоосвітою, впливом отримання середньої або вищої освіти на подальшу ресоціалізацію засуджених у суспільстві.  «Сам факт навчання засудженого у загальноосвітньому, професійно-технічному або вищому навчальному закладі говорить про його небайдужість до власної долі та готовність змінюватись. Звичайно, що все це враховується при оцінці ступеню виправлення засудженого та вплине на прийняття рішення про можливість заміни невідбутої частини покарання більш м’яким або умовно-дострокового звільнення. Але більш важливим для самого засудженого є використання проведеного в ізоляції від суспільства часу для вирішення проблем, які він не мав можливості вирішити, перебуваючи на свободі, і отримання освіти серед них займає не останнє місце,» - сказала Ольга Пацан, відповідаючи на питання журналістів.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий