День відкритих дверей у Солонянській виправній колонії (№21)

13 травня Солонянська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№21) відкрила свої двері для членів спостережної комісії Солонянської районної державної адміністрації, представників державних, громадських та релігійних організацій.

           Учасники екскурсії розпочали знайомство з кімнат короткострокових та тривалих побачень і  були приємно вражені, в яких умовах проводять час засуджені та їх рідні. Також вони відвідали медичну частину установи, де побачили, як і в яких умовах лікують засуджених, цехи виробничої зони, бібліотеку, загальноосвітню школу та професійно-технічний навчальний заклад при установі, їдальню для засуджених, гуртожитки відділень соціально-психологічної служби, православний храм на Миколи Чудотворця.  Наприкінці екскурсії в клубі установи гості отримали змогу поспілкуватися з засудженими та надати відповіді на питання, що їх цікавлять. Учасники заходу залишились задоволеними візитом, подякували керівництву установи та високо оцінили їх повсякденну діяльність по забезпеченню належних умов відбування покарання та вирішення законних прав і інтересів засуджених.

Дні відкритих дверей – одна із складових реформ, які проводяться в кримінально-виконавчій службі. Логіка їх проста: відмовитись від каральної тактики в роботі із засудженими і перейти до виховної форми. Рано чи пізно закінчиться строк у засудженого, в очах суспільства він вже не буде злочинцем; підготувати ж своїх підопічних до життя на волі і не допустити того, щоб людина повернулась назад, «із волі», – ось головна задача органів виконання покарань та організацій, які співпрацюють з ними. Це дуже корисний захід, адже він дає представникам громадськості познайомитися з умовами тримання, навчання, соціально-побутовими питаннями, які вирішує виправна установа, та дізнатись про особливості  режиму, праці, навчання та організації культурного дозвілля засуджених. Також проведення такого заходу допомагає пенітенціаріям вдосконалити свою  роботу та звернути увагу на те, що потрібно допрацювати.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий