В установах виконання покарання Дніпропетровщини пройшли урочистості з нагоди Дня Перемоги

 З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, вшанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини та продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів війни і пам’яті про Перемогу, з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 9 травня в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області були проведені культурно-масові та просвітницькі заходи.

Тут відбулись загальні збори засуджених, зустрічі з ветеранами, концерти художньої самодіяльності, лекції та спортивні змагання, присвячені Дню Перемоги. У відділеннях соціально-психологічної служби, клубах та бібліотеках проводились виставки стінних газет та літератури, присвячені Другій світовій війні. У православних храмах відбулись молебні за загиблими та померлими під час війни.

Свято 9 Травня стало священним для кожного. Адже полум’я війни опалило майже кожну родину. За чотири роки війни Україна втратила понад 10 мільйонів життів. За доброю традицією керівники органів і установ виконання покарань області прийняли участь у святкових заходах у підшефних дитячих закладах, покладанні квітів до пам'ятників загиблим воїнам, могил невідомих солдатів.      


Комментариев пока нет


Отправить комментарий