Урочисті збори персоналу з нагоди 70 річниці перемоги над нацизмом відбулись в Дніпропетровському управлінні ДПтС України

8 травня в актовій залі управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулись урочисті збори персоналу Управління, присвячені 70 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Все далі та далі уходить від нас травень 1945 року, коли не лише над Рейхстагом, але й над усім світом замайоріло знамено Перемоги. Об’єднавшись під гаслом «Все для фронту, все для Перемоги», наші діди та батьки показали всьому світові, наскільки могутньою може бути воля, наскільки велика міць народу, об’єднаного метою звільнення своєї Батьківщини.

«У цей незабутній день ми згадуємо солдатів, та всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн. Ми уславлюємо тих, хто самовідданою працею наближав перемогу, - сказав у своєму вітальному слові начальник Управління генерал-майор внутрішньої служби Володимир Кузьменко. - Наша повага, шана і подяка ветеранам всім тим, хто змінивши військову гімнастерку на форму правоохоронця, у післявоєнні часи захищав правопорядок і спокій на визволеній землі, сприяючи відновленню та розвитку країни». Пам’ять загиблих на фронтах війни та на сході України  була вшанована хвилиною мовчання та покладанням квітів до монументу Вічної Слави.

         Важко знайти слова, якими б можна було передати всю вдячність за безсмертний подвиг у самій жорстокій війні, яку тільки знало людство. Наша безмежна подяка тим, хто відстояв нашу Вітчизну, проявив непохитну мужність і нескрушуваність сили духу. Це належний приклад нащадкам для наслідування. Наш борг пам'ятати тих, хто загинув у боротьбі, хто захищав майбутнє своєї країни. Низький уклін всім солдатам війни, які пройшли шляхами війни, щоб ми могли сьогодні житии, мріяти та любити.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий