Дніпропетровські пенітенціарії привітали ветеранів з 70 річницею перемоги над нацизмом

7 травня керівництво управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області привітало з 70 річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ветеранів та учасників війни, які у повоєнні часи працювали в органах і установах виконання покарань області. За всі роки, що минули з часу Великої Перемоги, на Дніпропетровщині їх було більше трьохсот – на сьогодні залишилось лише дванадцять.

Начальник територіального управління Володимир Кузьменко та Голова Ради ветеранів області Володимир Заховайло привітали із святом кавалера Ордену Солдатської Слави Олексія Петровича Шашкова, який 42 повоєнних роки віддав кримінально-виконавчій системі. Незважаючи на свій похилий вік, Олексій Петрович з радістю зустрів гостей, жваво згадував часи своєї мирної праці, відбудови і становлення системи виконання покарань. «Пам’ятайте, що люди – наша найбільша цінність, а збереження людських стосунків, як із засудженими та ув’язненими, так і співробітниками – нелегкий щоденний клопіт», - сказав він напутствуючи присутніх. В теплій родинні обстановці Олексію Петровичу була вручена пам’ятна медаль «70 років Перемоги».

Жоден з дванадцяти ветеранів цього дня не залишились поза увагою: учасники бойових дій Василь Гаврилович Базель та Ольга Іванівна Храновська, учасники війни Микола Степанович Каптєлий, Ніна Володимирівна Шрамко, Анатолій Олександрович Васильєв, Леонід Васильович Полтавець, Леонід Григорович Янушков та інші були вшановані пенітенціаріями. Тільки пам'ять про війну та її жахливі наслідки зможе об’єднати наше суспільство сьогодні, а ветерани, є для нас джерелом прагнення до миру, незалежності та стабільності. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий