70 засуджених Дніпропетровщини зареєструвались для участі у незалежному оцінюванні знань

В період з 9 червня по 9 липня засуджені, які відбувають покарання в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області, братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні знань. Цього року сімдесят засуджених виявили бажання скласти іспити з тим, щоб мати можливість отримати вищу освіту.

 Абітурієнти, ну зовсім як у звичайних центрах оцінювання освіти, складатимуть іспити по 3 навчальним предметам: фізика і хімія, історія України та математика і звичайно ж українська мова і література – знання саме цих предметів, на думку засуджених, будуть оцінюватись під час їх вступу до вищих навчальних закладів. Перелік останніх також досить різноманітний: нині засуджені бачать себе в майбутньому будівельниками, економістами і навіть… юристами. 

Пенітенціарні установи області не перший рік співпрацюють з Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти, фахівці якого проводять навчання пенітенціарного персоналу, котрий забезпечуватиме проведення ЗНО. Відповідна роз’яснювальна робота із засудженими проводилась протягом всього 2014-2015 навчального року, з метою сприяння у складанні вступних іспитів до вишів та заняття самоосвітою, в установах створені всі належні умови.

 

Довідка: З метою оптимізації процесу організації загальноосвітнього навчання  та забезпечення конституційного права засуджених на здобуття освіти, при установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Дніпропетровської області створено 11 загальноосвітніх навчальних закладів.  На теперішній час в них навчається 842 особи.  


Комментариев пока нет


Отправить комментарий