Про святкування Великодня, пробацію та помилування розповів четвертий випуск інформаційного альманаху управління ДПтС України у Дніпропетровській області «Формула тюрми»

5 травня побачив світ четвертий випуск інформаційного альманаху управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області «Формула тюрми». Цього разу читачі отримали можливість познайомитись з текстом інтерв’ю, яке надав начальник управління кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України Олег Янчук в ефірі програми «Власний погляд» на телеканалі «Рада», текстом Положення про порядок здійснення помилування, затвердженого Указом Президента України 21 квітня поточного року, та невеликою історією даного гуманного акту.

         Квітень – місяць чисельних свят. Але найбільшим серед них є Воскресіння Христове. Саме тому рубрики альманаху «Тюремне православ’я» та «Сторонній погляд» були присвячені розповіді про відзначення Великодніх свят в пенітенціарних установах області. Релігійні організації вносять свій внесок у перевиховання засуджених, формуючи морально-етичний комплекс особистості засудженого за допомогою проведення групових занять та індивідуальних бесід, проведення богослужінь, обрядових культових заходів, надають матеріальну і духовну підтримку, допомогу у відновленні соціально-корисних зв'язків. Спільно з релігійними організаціями забезпечується організація корисного дозвілля засуджених та культурно-масових заходів під час святкування державних та релігійних свят, що в свою чергу сприяє підтримці позитивного соціально-психологічного клімату в середовищі засуджених.

Традиційна рубрика «Територія каяття» представила читачам друковану версію тридцятого випуску одноіменного телевізійного проекту Управління, котрий з’явився в ефірі 21 квітня і був присвячений 17–й річниці утворення центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань. У святковому випуску глядачам була представлена на розсуд історія  і сучасність кримінально-виконавчої системи Дніпропетровщини. Команда проекту «Територія каяття» намагалася зрозуміти, навіщо суспільству необхідна кримінально-виконавча система, для чого зібрала  точки зору представників пенітенціарної служби, науковців, звичайних громадян і самих засуджених.

 

Довідка: Інформаційний альманах «Формула тюрми» виходить раз на місяць та розсилається електронною поштою пенітенціарним установам області, територіальним управлінням органів державної влади, регіональним засобам масової інформації та всім, хто висловить бажання його отримувати.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий