День довкілля в пенітенціарних установах Дніпропетровщини

Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою», яка проводиться щороку у квітні-травні, традиційно збирає величезну кількість прихильників. Не є виключенням і  співробітники та засуджені установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області, які приймають активну участь у прибиранні, упорядкуванні та озелененні територій установ та навколо них.

Про проведення Дня довкілля, який відбувся 25 квітня, засуджені були проінформовані заздалегідь. Цього дня вони змогли не лише взяти участь у перекопуванні клумб та висадженні на них квітів, білуванні бордюрів та фарбуванні огорож, ремонті лав, столів та альтанок, але й, по завершені акції, переглянути фільми, що присвячені збереженню навколишнього середовища. Цим часом не зайняті на службі співробітники установ займались прибиранням прилеглих до виправних закладів територій та паркових зон. 

Бажання зробити Дніпропетровщину чистішою не оминуло працівників кримінально-виконавчих інспекцій області. Вулиці і проспекти, парки і сквери, пам’ятники і дитячі майданчики та, звичайно ж приміщення інспекції і прилегла до них територія – все, що потребувало впорядкування після зими, стало місцем докладання зусиль близько 200 співробітників та понад 300 підобліковців.

Мешканці прилеглих будинків та випадкові перехожі висловлювали працівникам органів та установ виконання покарань та їх підопічним свою вдячність за таку наполегливу працю. Але учасники толоки і самі були задоволені результатами своєї праці, адже ніщо не приносить більшої радості, ніж побачений власними очима результат своєї роботи.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий