Баскетбольні баталії за участю пенітенціаріїв Дніпропетровщини

24 квітня на базі Дніпропетровської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відбувся чемпіонат з баскетболу за програмою комплексних змагань «Динаміада-2015», в якому взяла участь збірна команда управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області. Турнір був присвячений 86-ій річниці утворення обласної організації Товариства та 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні і тому розпочався з привітання ветеранів війни та спорту.

Участь у змаганнях взяли вісім команд, які представляли силові структури Дніпропетровщини. В результаті напруженого протистояння перемогу здобула команда Служби безпеки України, ІІ місце посіла команда Головного управління державної фіскальної служби, ІІІ місце – команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Команди-переможниці були нагороджені кубками, грамотами і медалями.

Команда Управління хоч і не стала призером змагань, але отримала задоволення від нових зустрічей, вражень та обміну спортивним досвідом. Найголовніше, що пенітенціарії в черговий раз з честю витримали випробовування на мужність, витривалість, міцність і силу.