Батьківський день у Дніпродзержинській виправній колонії (№34)

26 квітня  у Дніпродзержинській виправній колонії  управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№ 34)  відбувся Батьківський день. Подібні заходи в установі проводяться щокварталу вже декілька років поспіль і стали однією з чисельних традицій виправного закладу. З плином часу емоційність підготовки та проведення Батьківського дня  не лише не зменшується, але й збільшується пропорційно тому, як нудьгують за своїми близькими засуджені жінки. 

  В цей день батьки засуджених не лише поспілкувались з дітьми  в кімнатах побачень, а й особисто відчули атмосферу щоденного побуту: відвідали відділення, спробували хліб, побували у крамниці для засуджених, посиділи на робочому місці близької людини та побачили, що вона вже вміє шити. Рідні із задоволенням спробували обід, приготований  для засуджених та оцінили смак і якість випеченого засудженими хліба. Сини однієї із засуджених зазначили, що побачивши умови тримання у виправній колонії на власні очі, вони впевнились, що їх хвилювання марні, адже створені усі необхідні умови. «Всюди чисто та охайно, панує затишна атмосфера», - ділились враженнями родичі.

Засуджені  підготували рідним  концертну програму, під час якої і у піснях, і у віршах дякували їм за підтримку та любов. Наприкінці концерту засуджені та їх рідні висловили слова вдячності адміністрації установи за організацію теплої зустрічі та запевнили, що такі заходи надають сили, віри, терпіння та сподівання на нове світле життя. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий