«Преображення» у Жовтоводській виправній колонії (№26)

24 квітня представники   Благодійної організації «Центр соціальної адаптації – Преображення» відвідали Жовтоводську виправну колонію управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровської області (№26). За свою майже п’ятирічну історію «преображенці» вперше відвідали цю установу, де відбувають покарання особи, вперше засуджені до позбавлення волі.

Протоієрей Олександр Бабуркін, який очолює відділ по роботі з установами кримінально-виконавчої системи Криворізької єпархії Української Православної Церкви та окормляє храм при установі, розповів гостям про співпрацю, налагоджену з керівництвом установи, духовний клімат в середовищі засуджених, з гордістю демонстрував новозбудований храм на честь Першоверховних Апостолів Петра і Павла. Саме тут відбулось імпровізоване богослужіння за участю Голови правління «Преображення» протоієрея Валентина Дорощука.

Після богослужіння засуджених познайомили з основними аспектами  «Регіональної програми ресоціалізації громадян з групи ризику» , яка реалізується «Преображенням» спільно з Дніпропетровською єпархією УПЦ та Дніпропетровським управлінням ДПтС України. Волонтери «Преображення» розповіли про власний досвід участі у проекті, який пропонує православним засудженим після звільнення у разі необхідності звернутись до реабілітаційного центру – Каиеринославського Будинку працьовитості. Даний центр здатен прихистити, забезпечити роботою і дати духовну підтримку таким, що звільняються в нікуди засудженим. Але готовність стати насельниками цього центру засудженим потрібно набувати вже зараз, в місцях позбавлення волі, внутрішньо перетворюючи себе в лоні Церкви до стану, якщо не святого, то хоч би законослухняного та соціально позитивного члена нашого суспільства. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий