Дніпропетровські пенітенціарії відзначили своє професійне свято

22 квітня в залі засідань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулись урочисті збори з нагоди 17 річниці утворення центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань. На заході були присутні Голова Громадської ради при Управлінні Ірина Герасимова, Голова Дніпропетровської обласної об’єднаної організації Всеукраїнської профспілки органів і установ Державної пенітенціарної служби Володимир Заховайло, керівники відділу пастирської опіки пенітенціарної системи Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви протоієрей Андрій Демидас та протоієрей Валентин Дорощук, співробітники установ виконання покарань області та персонал Управління.

Начальник територіального управління генерал-майор внутрішньої служби Володимир Кузьменко подякував і гостям, і присутнім  за їх внесок у функціонування кримінально-виконавчої служби. «У своєму історичному розвитку вітчизняна пенітенціарна система пройшла довгий шлях, який був непростим і часто суперечливим. Але зажди головною метою нашої діяльності залишалась гуманістична ідея – повернення в суспільство людини, що оступилася, і в її досягненні важко переоцінити роль особового складу», - сказав він. Про те, що персонал управління здатен виконувати покладені на нього завдання, засвідчила кількість відзнак, які були вручені цього дня. По добрій традиції пам’ять тих, хто загинув при виконанні службових обов’язків, була вшанована хвилиною мовчання. Багато добрих і теплих слів цього дня пролунало з трибуни, всі гості дякували іменинникам за їх нелегку повсякденну працю, зичили здоров’я і добра.

Цього ж дня у обласному Будинку профспілок відбулась зустріч керівництва Управління з ветеранами кримінально-виконавчої системи області. У теплій та невимушеній обстановці ветерани ділилися спогадами про минулі часи, згадували кумедні та трагічні випадки, розповідали про слід, який залишила служба у їх серцях. «Ви були, є і будете носіями величезного досвіду, творцями чисельних традицій і бойовим резервом пенітенціарної служби Дніпропетровщини, - сказав Володимир Кузьменко, звертаючись до ветеранів. – Ми висловлюємо вам слова безмежної вдячності і сподіваємось, що ще не один рік зможемо користуватися вашими порадами, зможемо радіти вашій участі у заходах, що відбуваються в органах і установах виконання покарань області.»


Комментариев пока нет


Отправить комментарий