Соборне Великоднє богослужіння відбулось у Дніпропетровському слідчому ізоляторі

15 квітня у Дніпропетровському слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулось соборне Великоднє богослужіння, у якому взяли участь 12 священників Дніпропетровської та Дніпродзержинської єпархій Української Православної Церкви, що опікуються пенітенціарними храмами Дніпропетровщини.

Урочистості розпочалися зі святкової літургії, яка відбулась у храмі Моісея Мурина. В невеликому, як кажуть – домовому, храмі СІЗО зібралась чимала кількість засуджених відділення господарчого обслуговування. По завершені літургії православне духовенство у супроводі волонтерів «Центру соціальної адаптації - Преображення» направилось до корпусів слідчого ізолятора, де їх приходу з нетерпінням чекали ув’язнені, в першу чергу неповнолітні. Кожен бажаючий цього дня отримав можливість сповідатись та причаститись, освятити Великодні страви.

Соборні богослужіння не вперше відбуваються в установах виконання покарань та слідчому ізоляторі Дніпропетровщини. У відділі пастирської опіки пенітенціарної системи Дніпропетровської єпархії, який є ініціатором їх проведення, вважають, що зустрічі пенітенціарного духовенства у, як то кажуть, робочій обстановці, дозволяють не лише підвищувати рівень духовного супроводу засуджених і ув’язнених осіб, але й обмінюватись досвідом співпраці з персоналом пенітенціарних установ. Керівництво органів і установ виконання покарань Дніпропетровщини в свою чергу підтримує ініціативи проведення подібних заходів, оскільки вважає, що долучення засуджених і ув’язнених до православних традицій та можливість отримати духовну підтримку здатні не лише покращити морально-психологічний клімат в їх середовищі, але й сформувати потребу у становлені на шлях самокерованої соціально правомірної поведінки. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий