Профілактиці протиправної поведінки неповнолітніх - особливу увагу підрозділів кримінально-виконавчої інспекції Дніпропетровщини

З метою виконання Регіональної Програми профілактики правопорушень на 2011 – 2015 роки співробітники підрозділів кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області продовжують проведення в навчальних закладах регіону серії профілактичних та інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на  зародження в дітях законної лінії поведінки.

Так, співробітники Центрально-Міського підрозділу інспекції спільно із співробітниками відділу кримінальної міліції у справах дітей Центрально-Міського РВ КМУ ГУ МВС України у Дніпропетровській області провели для старшокласників Криворізької загальноосвітньої школи №8 лекцію на тему «Профілактика насилля та агресивної поведінки серед неповнолітніх». Співробітники Апостолівського підрозділу інспекції провели з учнями Апостолівської загальноосвітньої школи №1 бесіди, спрямовані на формування в учнів навичок соціально-правомірної поведінки, продемонстрували відеофільм, присвячений умовам відбування покарання у виді позбавлення волі неповнолітніми засудженими.

         Кожен захід за участю співробітників кримінально-виконавчої інспекції справляє на підлітків велике враження та викликає щирий інтерес, про що свідчить величезна кількість запитань з їх боку. Відповідь на ці питання, пробудження у підлітків відповідальності за свою поведінку і своє майбутнє – одне із завдань, яке співробітники кримінально-виконавчої інспекції Дніпропетровщини вважають для себе важливим.  


Комментариев пока нет


Отправить комментарий