Паспорти громадян України отримали 4 засуджених Широківського виправного центру (№75)

10 квітня четверо засуджених, що відбувають покарання у Широківському виправному центрі управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№75) отримали паспорти громадянина України. І хоча подія відбулась без зайвої помпезності, у буденній обстановці, для кожного із засуджених цей день став невеликим, але святом.

          Цій події передувала спільна копітка робота співробітників виправного центру та Широківського підрозділу державної  міграційної служби, адже  необхідно було зробити запити по попередньому місцю проживання засуджених, уточнити дані, а іноді, враховуючи той факт, що деякі із засуджених до засудження проживали за межами України, встановити належність цих осіб до громадянства України.

           Дорогою в майбутнє називають засуджені свої паспорти, адже з новим паспортом починатиметься нове життя. Отримання засудженими паспорту в місцях позбавлення волі є важливим чинником успішної соціальної адаптації в суспільстві після звільнення, оскільки колишнім засудженим буде простіше вирішувати питання працевлаштування, отримання прописки, вступу в середні спеціальні та вищі навчальні заклади тощо.

 

Довідка: З початку 2015 року засудженим, які перебувають  в установах виконання покарань Дніпропетровщини, видано 279 паспортів громадян України, матеріали ще на 160 паспортів перебувають на розгляді у регіональних підрозділах Державної міграційної служби України. Паспортизація засуджених розглядається керівництвом органів і установ виконання покарань області як необхідна умова належної адаптації засуджених до життя після звільнення. Саме тому даному напрямку роботи приділяється надзвичайно велика увага.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий