В телевізійний ефір Дніпропетровщини вийшов двадцять дев’ятий випуск проекту «Територія каяття»

07 квітня в телевізійний  ефір Дніпропетровщини вийшов двадцять дев’ятий  випуск відомчої програми управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області «Територія каяття».  Авторський колектив програми неодноразово звертався до біографій жінок, котрі з тих чи інших обставин опинились за гратами: перед глядачами поставали жінки-жертви сімейного насильства, жінки, позбавлені батьківських прав, жінки, що перебуваючи у місцях позбавлення волі відкрили у собі непересічні таланти. Героїня чергового випуску – Наталія Ольяненко, що відбуває покарання у Дніпродзержинській виправній колонії (№34), – з першого погляду, нічим особливим не вирізняється з майже 400 засуджених жінок, що утримуються в установі, але її життєва історія може стати прикладом незламності та оптимізму, незважаючи на чисельні життєві негаразди.

Слова «життєві негаразди» не відображають в повній мірі тих трагічних подій, що відбулися у житті Наталії: спочатку несправедливе, на її думку, звинувачення, потім неосяжний – 9 років – термін позбавлення волі, нарешті (вже у ув’язненні) смерть сина. Але героїня програми знайшла в собі сили не впадати в розпач, не зачерствіти душею, повноцінно жити та сподіватися на світле майбутнє. У буденності колонійського життя, яке складається із щоденно повторюваних елементів: підйому, роботи на швейному виробництві, чисельних режимних обмежень – Наталія знайшла розраду, якою стала культурно-масова робота та зустрічі із близькими. Про те, як минають роки позбавлення волі, глядачам програми розповіли начальник відділення соціально-психологічної служби, психолог, сама Наталія та її матір і дочка.

«Місця позбавлення волі – це, з одного боку, випробовування на міцність, а, з іншого, - школа, - поділилась своїми думками Наталія. – Ця школа добре вчить розбиратися в людях, потрібне лише тримати очі і серце відкритими». У знімальної групи телевізійного проекту «Територія каяття» немає, що заперечити проти слів Наталії. Проте хочеться добавити, що ця школа з розряду тих навчальних закладів, котрі потрібно закінчувати заочно.

 

https://www.youtube.com/watch?v=UfuK6TgmUNU

 

Довідка: Всі прихильники телевізійного проекту «Територія каяття», мають змогу ознайомитися з черговим випуском програми в повторній трансляції, яка відбудеться в ефірі 9 телеканалу у неділю 12 квітня о 11:45. Попередні випуски програми транслюються в ефірі телеканалу «Регіон» у неділю о 11:05 з повтором в понеділок о 20:30. Також всі бажаючі можуть переглянути випуски проекту на каналі «Територія каяття»  відеохостингу «YouTube» та в однойменній групі  соціальної мережі «В контакте».


Комментариев пока нет


Отправить комментарий