Засідання ради засуджених-волонтерів відбулось у Павлоградській виправної колонії (№142)

8 квітня у Павлоградській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№142) відбулося чергове засідання ради активу засуджених–волонтерів, які проводять профілактичну роботу із схильними до самогубства засудженими. Протисуіцидальний волонтерський рух у пенітенціарних закладах України розпочався у березні минулого року. Саме тоді в Павлоградській колонії  була створена Рада волонтерів, яка займається їх навчанням основам суіцидології та надає корисні поради по організації волонтерської діяльності.

Цього разу волонтери звітували про роботу із своїми підлеглими суїцидентами. Практичний психолог установи прочитала лекцію на тему «Планування заходів по профілактиці та попередженню самогубств серед засуджених», акцентувала увагу присутніх на вербальних та невербальних ознаках суїцидальної поведінки. Медпрацівник установи провів практичне заняття по формуванню навичок надання первинної медичної допомоги.

Волонтерський рух, що працює за принципом «рівний-рівному»,  є дуже дієвою підтримкою тим, хто втратив сенс життя.  Засуджені допомагають своїм ближнім переглянути життєві позиції, відмовитись від імовірного наміру позбавити себе життя, знайти те, заради чого є не просто сенс продовжувати існування, але й зробити його максимально корисним, як для себе, так і для суспільства.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий