Про медичне забезпечення і паспортизацію засуджених розповів третій випуск інформаційного альманаху управління ДПтС України у Дніпропетровській області «Формула тюрми»

          7 квітня побачив світ третій випуск інформаційного альманаху управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області «Формула тюрми». Цього разу читачі отримали можливість познайомитись з текстом інтерв’ю, яке надав Голова ДПтС України Володими Палагнюк журналістові Інформаційної агенції «РБК-Україна», та питаннями, що обговорювались під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, котре відбулося 25 березня в апараті ДПтС України, громадських слухань, що відбулися за ініціативи Харківської правозахисної групи 31 березня на базі Національної академії наук України, та круглому столі «Забезпечення доступу до належної медичної допомоги осіб, які перебувають в місцях несвободи», який пройшов у Головному управлінні міністерства юстиції у Дніпропетровській області 13 березня.

         Серед питань, розглянутих під час засідання Міжвідомчої координаційної ради з правової освіти населення, яке відбулось 18 березня у Дніпропетровській обласній державній адміністрації, було питання паспортизації засуджених.  Пенітенціарії проінформували членів Ради про стан організації даного напрямку службової діяльності, проблемні питання, що виникають, та шляхи їх вирішення. Окрема увага була приділена взаємодії із територіальними підрозділами Державної міграційної служби, органами місцевого самоврядування та громадськістю в частині забезпечення засуджених паспортами громадянина України.

         Підприємство Широківського виправного центру (№75) отримало перемогу у конкурсі «Краще підприємство установ виконання покарань» у номінації «Краще сільськогосподарське підприємство». Про стан технічного переоснащення єдиного на Дніпропетровщині пенітенціарного підприємства із сільськогосподарським профілем виробництва розповіли читачам на шпальтах альманаху.

13 березня в актовій залі Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області за ініціативи Координаційного центру з надання правової допомоги та Всеукраїнської благодійної організації «Українська фундація правової допомоги» відбувся Круглий стіл на тему «Забезпечення доступу до належної медичної допомоги осіб, які перебувають в місцях несвободи». Учасники заходу, серед яких були правозахисники, адвокати, правоохоронці, пенітенціарії, представники громадськості та засобів масової інформації, обмінялись поглядами на предмет круглого столу, висловили взаємні сподівання та пропозиції щодо удосконалення медичного забезпечення засуджених і ув’язнених осіб. Позиція з даного питання представників Харківського інституту соціальних досліджень, Харківської правозахисної групи та одного з регіональних засобів масової інформації викладені у розділах «Людина і Закон» та «Сторонній погляд» альманаху.

 

Довідка: Інформаційний альманах «Формула тюрми» виходить раз на місяць та розсилається електронною поштою пенітенціарним установам області, територіальним управлінням органів державної влади, регіональним засобам масової інформації та всім, хто висловить бажання його отримувати.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий