Благовіщеня Пресвятої Богородиці відзначили в установах виконання покарань Дніпропетровщини

7 квітня в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулись богослужіння та просвітницькі заходи з нагоди Благовіщеня Пресвятої Богородиці – одне з головних 12 свят.

Благовіщеням називають той день, коли Пресвятій Діві Марії явився Архангел Гавриїл і повідомив їй благу вість про майбутнє народження сина, який стане Спасителем людства. За переказами, в руках архангел тримав білу лілію - символ чистоти і непорочності, яка зображена на всіх іконах Благовіщеня. Цього дня було заведено відпускати птахів на волю - традиція символізує звільнення душі від гріхів і святість помислів. Благовіщеня також вважають святом весни і загального благоденства в природі.  В усіх православних тюремних храмах Дніпропетровщини цього дня пройшли святкові богослужіння. Засуджені отримали чергову можливість сповідатись та причаститись та прослухати святкову проповідь настоятелів

В своєму  пастирському слові керівник відділу пастирської опіки пенітенціарної системи Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви протоієрей Андрій Демидас, який опікується громадою Павлоградської виправної колонії №142,  наголосив на милості, яку Господь проявляє до нужденних і чогось позбавлених. Саме тому  Бог іде, щоб  і за гратами за допомогою Божої благодаті  зцілювати від духовних хвороб і  позбавлятись від негативних залежностей. «Благовіщеня стало початком нашого спасіння і основою великої тайни Божественого втілення», - завершив своє благословення отець Андрій.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий