Конкурс професійної майстерності серед випускників професійно-технічного навчального центру пройшов у Синельниківській виправній колонії (№94)

6 квітня серед засуджених випускників професійно-технічного навчального центру, що функціонує при Синельниківській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Дніпропетровській  області (№ 94), проведено конкурс «Кращий за професійною майстерністю» у номінаціях «Кращий токар», «Кращий електрогазозварник», «Кращий штукатур» та  «Кращий муляр».

Конкурс проводився у два тури: теоретичний і практичний. На першому етапі оцінювався рівень знань теоретичного матеріалу за кожною професією, а також знання вимог охорони праці та техніки безпеки. Учасники, що показали кращий рівень теоретичної підготовки, продовжили змагання в фінальному етапі, під час якого продемонстрували своє вміння та навики на практиці за робочим місцем.

Після тривалого обговорення журі, до складу якого увійшли викладачі навчального центру та керівники виправного закладу,  визначило кращих за кожною професією. Переможці заохочені пам’ятними подарунками та подяками начальника установи. Організатори заходу сподіваються , що проведення подібних конкурсів підвищить інтерес інших засуджених до отримання робітничої професії.

 

Довідка: Синельниківський навчальний центр (№ 94) створений для забезпечення реалізації конституційного права засуджених на здобуття професії відповідно до їх покликань, інтересів і здібностей, з метою поліпшення їх адаптації після звільнення з місць позбавлення волі та задоволення потреб установи виконання покарань і ринку праці у кваліфікованих робітничих кадрах. Всі бажаючі засуджені мають змогу безкоштовно оволодіти професією та по завершенню отримати свідоцтво про присвоєння кваліфікаційного рівня з робітничих професій державного зразка. Навчальний центр є закладом 2-го рівня акредитації. Виробниче навчання проводиться у виробничих цехах (дільницях) підприємства установи, в лабораторії електротехніки та охорони праці, комп’ютерному класі. Для потреб учнів функціонує бібліотека з читальним залом, що забезпечена достатнім фондом учбової літератури, посібників, художніх та періодичних видань.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий