На Дніпропетровщині провели навчально-методичні збори заступників начальників установ з ресурсного забезпечення

3 квітня на базі Дніпропетровського слідчого ізолятора управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулись навчально-методичні збори із заступниками начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів з інтендантського та комунально-побутового забезпечення. Метою проведення занять було підвищення майстерності та фахової підготовки заступників та обмін позитивним  досвідом, зокрема в питанням організації харчування засуджених і ув’язнених осіб. 

Учасники зборів ознайомились з організацією продовольчого, лазне-прального та комунально-побутового забезпечення засуджених. Вони відвідали харчоблок та продовольчі склади, лазню та пральню, котельню та магазин для засуджених, кімнати тривалих побачень та відділення соціально-психологічної служби. Головуючий на зборах заступник начальника Управління Валерій Макаренко надав позитивну оцінку діяльності керівництва установи по забезпеченню належних умов відбування покарання засудженими.

Далі були розглянуті та обговорені питання стану організації харчування та хлібопечення, роботи кімнат тривалих побачень та торгівельного обслуговування засуджених, стану використання коштів загального фонду держбюджету та хід виконання плану використання коштів спеціального фонду, стану енерго, водо та газопостачання, роботи інженерних мереж та комунікацій, раціонального використання енергоносіїв та стану погашення існуючої заборгованості за спожиті енергоносії. На завершення заходу його учасники пройшли тестування на знання нормативних документів, які регламентують роботу відділів інтендантського та господарського забезпечення установ виконання покарань та слідчих ізоляторів. Підбиваючи підсумки зборів заступник начальника Управління полковник внутрішньої служби Валерій Макаренко надав позитивну оцінку роботи служб ресурсного забезпечення пенітенціарних установ області  за 1 квартал 2015 року та визначив пріоритетні напрямки діяльності служби на поточний рік.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий