Покаянний канон перед православною святинею відбувся у Дніпродзержинській виправній колонії (№34)

1 квітня з благословіння єпіскопа Дніпродзержинського і Царичанського Володимира клірики  Свято-Миколаївського кафедрального собору протоієреї Михайло та Олександр привезли до Дніпродзержинської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області ікону Святої Марії Єгипетської з часточкою її чесних мощей.

Засуджені і співробітники установи зустрічали святиню з трепетом і благоговінням. В молитовній кімнаті відслужили покаянний канон Андрія Критського, по завершенню якого отець Олександр звернувся до всіх присутніх з повчальною проповіддю про подвиг покаяння, який прикладом свого життя явила Преподобна Марія Єгипетська. «Богослужіння в колонії є індикатором ставлення до молитви на свободі: тут люди моляться в абсолютній тиші, без зайвих слів та рухів. Такої тиші не знайти в жодному з міських храмів, де люди пресищені кількістю вечерень, літургій та молебнів на будь-який смак. В тюрмі ж приїзд священика – Пасха», - сказав він.

 

Довідка: У християнстві Преподобна Марія Єгипетська - взірець покаяння і рішучої зміни свого життя. Марія жила у Єгипті, а потім у Палестині в VI столітті. З юності вона вела гріховне життя, а в 30 років розкаялася і пішла в пустелю, де провела в самоті 47 років, молячись про прощення своїх гріхів. Через покаяння вона досягла вершини святості.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий