Неповнолітні, що перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції, відвідали Криворізьку установу виконання покарань (№3)

31 березня у Криворізькій установі виконання покарань  управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№3) за ініціативи відділу кримінально-виконавчої інспекції  Управління пройшли заходи, спрямовані на профілактику злочинності серед неповнолітніх, які перебувають на обліку у інспекціях міста.

П’ятнадцять підлітків, звільнених від відбування покарання з випробовуванням, отримали можливість ознайомитись з умовами проживання, навчання та відпочинку неповнолітніх ув’язнених. Вони з цікавістю розглядали спортивний зал, тихо посиділи у навчальному кабінеті, з острахом оглянули камери і з жалем дивились на тих, хто ще вчора, можливо, сидів з ними за однією партою. Підлітки мали можливість не лише ознайомитись з умовами тримання  підслідних однолітків, а й поспілкуватися з ними.

 «Сьогоднішня екскурсія, сподіваюсь,  не є бажаною для більшості з вас, - сказав заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи Андрій Гранкін, звертаючись до дітей, - але краще один раз побачити, ніж сто раз почути, тим більше, що правди про місця позбавлення волі від дорослих, які спокушають вас на скоєння злочинів, посилаючись на ваше малолітство та нібито непідсудність, ви все рівно не почуєте. Бажаю вам добре запам’ятати побачене, засвоїти сьогоднішній урок і стати на шлях виправлення, адже новий злочин для вас означатиме реальний строк в місцях позбавлення волі».


Комментариев пока нет


Отправить комментарий