У Дніпропетровській виправній колонії (№89) створені умови для зайняття самоосвітою засуджених до довічного позбавлення волі

Пенітенціарії виконують цілу низку завдань, серед яких провідне місце займає ресоціалізація та виправлення засуджених осіб, повернення їх в суспільство повноцінними громадянами. Саме тому окремим напрямком діяльності соціально-психологічних служб при виправних закладах Дніпропетровщини  залишається створення умов для навчання засуджених, читання літератури, занять творчістю та реалізації духовних потреб.

Враховуючи, що засуджені до довічного позбавлення волі зазнають більших, ніж інші категорії засуджених осіб, обмежень, адміністрація Дніпропетровської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№89) приділяє особливу увагу соціально-виховній роботі з особами, які перебувають у найбільшій ізоляції від суспільства. Так, в секторі максимального рівня безпеки виправного закладу відбувають покарання засуджені, які займаються художньою та писемною творчістю, рукоділлям, вивченням іноземних мов. Адміністрація установи забезпечує таких осіб необхідними матеріалами, літературою та стимулює інших засуджених до таких форм духовного розвитку в ув’язненні.

Унікальний приклад особистісного росту демонструє засуджений Микола, який за час в ув’язненні досконало вивчив англійську, іспанську, португальську та французьку мови і наразі старанно займається перекладами та студіюванням творів відомих літературних класиків мовою оригіналу. Також засуджений захоплюється вивченням світових філософських течій та психології підсвідомості. Про свій незвичайний потяг до саморозвитку Микола розповів глядачам двадцять восьмого випуску проекту «Територія каяття».


Комментариев пока нет


Отправить комментарий