У Дніпропетровському слідчому ізоляторі займалися профілактикою підліткової злочинності

27 березня у Дніпропетровському слідчому ізоляторі  управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області за ініціативи відділу кримінально-виконавчої інспекції  Управління пройшли заходи, спрямовані на профілактику злочинності серед неповнолітніх, які перебувають на обліку у інспекціях міста.

Під час екскурсії територією установи двадцять підлітків, звільнених від відбування покарання з випробовуванням, отримали можливість ознайомитись з умовами проживання, навчання та відпочинку неповнолітніх ув’язнених. Вони з цікавістю розглядали навчальні кабінети, спортивний зал, кімнату психо-емоційного розвантаження, камери, торкались грат, вчитувались у вивішені на стінах правила поведінки ув’язнених осіб.  Але найбільше враження на підлітків справило спілкування із однолітками, які утримуються в даній установі.  Від них юнаки почули невтішну розповідь про обмеження, яких доводиться зазнавати тим, хто перебуває за гратами.

«Дорожіть свободою, - сказав звертаючись до гостей заступник начальника слідчого ізолятора із соціально-виховної та психологічної роботи Сергій Киянець. - Невиконання вимог вироку та порушення порядку відбування призначеного вам судом іспитового строку може привести до перегляду вироку і направлення до місць позбавлення волі, місць, які, можливо, назавжди закреслять для вас можливість достойного життя».


Комментариев пока нет


Отправить комментарий