Таїнство маслособорування відбулось у Дніпропетровській виправній колонії (№89)

25 березня у Дніпропетровській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№89) відбулось Передвеликоднє маслособорування, в якому міг взяти участь кожен бажаючий засуджений. Свято відбулось за ініціативи  Благодійної організації «Центр соціальної адаптації – Преображення» та участі 6 священослужителів Української Православної Церкви.

Урочистості розпочалися з літургії  у храмі Анастасії Узорешительниці, що є найстарішим тюремним храмом області. У невеликому, як кажуть – домовому, храмі зібралась чимала кількість засуджених, що бажали отримати прощення гріхів, про які вже і згадати не могла. Маслособорування є одним з семи християнських таїнств, при здійсненні якого по молитві священнослужителя людина отримує від Господа благодать, що зцілює душевні немочі і тілесні хвороби та очищує від забутих і неусвідомлених гріхів.

«Церква співчуває і відповідає всім істотним потребам душі і тіла християнина діяльним посібником або милостинею допомоги силою Господа Ісуса Христа і Духа Святого, яким "всяка душа живиться"», - нагадав засудженим під час проповіді слова Святого Іоанна Кронштадського голова правління «Преображення» протоієрей Валентин Дорощук. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий