Навичкам управління гнівом навчали неповнолітніх підобліковців співробіт-ники Новомосковського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції

25 березня співробітниками Новомосковського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області спільно з фахівцями Новомосковського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та сектором кримінальної міліції у справах дітей Новомосковського МВ ГУМВС України у Дніпропетровській області був проведений психологічний тренінг на тему «Управління гнівом» з неповнолітніми, що перебувають на обліку інспекції.

Під час тренінгу психолог Центру СССДМ розкрив підліткам психологічні та фізіологічні аспекти таких негативних емоцій, як гнів, роздратування, обурення, ознайомив з негативними та позитивними сторонами гніву,  навчив основним навичкам контролю негативних емоцій, вмінню уникати конфліктів з оточенням тощо. Для кращого запам’ятовування дітям було роздано інформаційні буклети «Пам’ятка для підлітків з управління гнівом».

Хлопці з цікавістю взяли участь у тренінгу та долучилися до дискусії про зовнішні та внутрішні причини виникнення гніву і способи керування ним. На величезну кількість питань з боку підлітків були надані вичерпні відповіді, які, на думку організаторів заходу, разом із наданими знаннями і навичками допомагатимуть підобліковцям керувати негативними емоціями та  стати на шлях виправлення.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий