В телевізійний ефір Дніпропетровщини вийшов двадцять восьмий випуск проекту «Територія каяття»

24 березня в телевізійний  ефір Дніпропетровщини вийшов двадцять восьмий випуск відомчої програми управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області «Територія каяття». Враховуючи суспільний резонанс, викликаний циклом відеосюжетів про особливості довічного позбавлення волі, авторська група проекту продовжила розповідь про засуджених до покарання довжиною в життя. Цього разу глядачеві було продемонстровано, якими цінностями наповнюють своє життя люди з найсуворішим в Україні кримінальним покаранням.

Довічне позбавлення волі – це нелегке випробування, проте серед засуджених до нього є ті, хто не втрачає надії на повернення у суспільство та знаходить сили жити далі. Малювання, рукоділля, поезія, вивчення іноземних мов або філософії  - такими справами наповнюють своє життя довічники. За традицією у створенні програми взяли активну участь експерти з різних галузей: пенітенціарії, психологи, соціологи, священнослужителі та мистецтвознавці – всі вони висловили свою думку про можливість саморозвитку в умовах ув’язнення. «Якщо для людини, яка відбуває покарання у вигляді довічного позбавлення волі, будуть створені умови для того, щоб не просто жити, а розвиватися, підтримувати зв’язки з близькими та оточуючим світом, збереження нею свого соціального статусу можливе» - підсумовує думки всіх запрошених до створення програми фахівців священнослужитель та психолог Тарас Марченко.

Автори проекту на прикладі героїв програми намагалися продемонструвати, що навіть в умовах найбільшої ізоляції від суспільства є можливість наповнити своє життя змістом та важливими речами.  «Кожен має шанс на порятунок. Кожен неодноразово задає собі питання «А для чого я живу?» І найстрашніше, мабуть, усвідомити, що прожив життя надарма. Можливо, приклади героїв програми стануть гарною нагодою замислитися над своїм життям», - до такого висновку прийшла знімальна група телевізійного проекту «Територія каяття». 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fDuZGsna8i4

 

Довідка: Всі прихильники телевізійного проекту «Територія каяття», мають змогу ознайомитися з черговим випуском програми в повторній трансляції, яка відбудеться в ефірі 9 телеканалу у неділю 29 березня о 11:45. Попередні випуски програми транслюються в ефірі телеканалу «Регіон» у неділю о 11:05 з повтором в понеділок о 20:30. Також всі бажаючі можуть переглянути випуски проекту на каналі «Територія каяття»  відеохостингу «YouTube» та в однойменній групі  соціальної мережі «В контакте».


Комментариев пока нет


Отправить комментарий