«Юність Дніпра» у Дніпропетровській виправній колонії (№89)

24 березня у Дніпропетровській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№ 89) відбувся концерт вокально-хореографічного ансамблю «Юність Дніпра». Захід відбувся за підтримки Спостережної комісії та Управління культури та мистецтва Дніпропетровської міської ради з метою  залучення засуджених до національних культурних цінностей.

Пісні у виконанні ансамблю не залишили байдужими жодного із присутніх у залі. Співочий та танцювальний професіоналізм творчого колективу та пісні, які пролунали під час виступу, викликали численні позитивні емоції  у глядачів, які не скупились на гучні та тривалі аплодисменти.

Керівництво установи вдячне самодіяльним артистам та організаторам заходу за проведений концерт. «Кожен з тих, хто сидить у цьому залі, не вперше опинився у місцях позбавлення волі. Але навіть для них можливість долучення до рідної культури може стати першим кроком до самоусвідомлення себе як громадянина України та відмови від кримінального способу життя», - сказав звертаючись до артистів заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи Руслан Ганзенко.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий