День боротьби з туберкульозом в установах виконання покарань Дніпропетровщини

24 березня в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області пройшли заходи з відзначення Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом. Цього дня в установах області відбулись зустрічі з лікарями-фтизіатрами,  лекції та інформаційні години, відкриті уроки у загальноосвітніх навчальних закладах, виставки літератури та настінних газет, присвячених святу.

Засуджені дізналися про ознаки хвороби, шляхи її передачі, невтішні наслідки захворювання та профілактичні заходи, які допоможуть запобігти поширенню інфекції. Серед засуджених були розповсюджені пам’ятки «Зупинимо туберкульоз разом» із основними відповідями на питання пов’язані з своєчасним виявленням туберкульозу.  

У П’ятихатській виправній колонії (№1220 з нагоди свята для всіх бажаючих засуджених було організоване додаткове флюорографічне обстеження. Раніше, щоб його зробити, необхідно було етапувати засуджених до центральної районної лікарні міста П'ятихатки, що вимагало матеріальних затрат та відволікання від виконання безпосередніх службових обов’язків значної кількості персоналуНа початку 2012 року в установі обладнали флюорографічний кабінет, у якому встановили сучасне іноземне обладнання, та залучили для роботи на ньому лікаря-фтизіатра.

Дніпропетровську виправну колонію (№89), де розташована Міжобласна туберкульозна лікарня, в цей день відвідав журналіст інтернет-порталу «Дніпропетровська панорама», який поцікавився організацією лікування хворих на туберкульоз засуджених. Начальник МОТЛ підполковник Олександр Юрченко із гордістю демонстрував новітнє лікувальне та лабораторне обладнання, хвалився професійністю та згуртованістю лікарського колективу, ділився секретами своєї роботи та здорового способу життя, який є гарантією захисту від туберкульозу.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий