«Складні» підлітки відвідали Павлоградську виправну колонію (№142)

23 березня до Павлоградської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№142) завітали гості, яких установа не бачила вже майже 5 років: підлітки, що перебувають на профілактичному обліку в Павлоградському міському відділі  ГУМВС України у Дніпропетровській області. Раніше, коли в колонії відбували покарання неповнолітні злочинці, подібні екскурсії були звичним явищем, але з часу перепрофілювання установи в колонію для відбування покарання засудженими жінками неповнолітні правопорушники відвідали ї вперше.

Під супроводом співробітників сектору кримінальної міліції у справах дітей підлітки  побували у гуртожитках відділень соціально-психологічної служби, швацькій майстерні, їдальні, бібліотеці, актовій залі, де проходять концерти за участю засуджених. Заступник начальника колонії з нагляду і безпеки, охорони та оперативної роботи Олександр Волошин розповів підліткам, що вступили в конфлікт із законом, про умови відбування покарання засудженими, про те, за які злочини вони позбавлені волі. «Усі ці зручності - в неволі. Тут час розписаний по хвилинам, а кожен крок засудженого контролюється», - сказав він, коментуючи побачене гостями.

Організатори заходу сподіваються, що побачене спонукатиме підлітків до повернення на шлях соціально-правомірної поведінки. Екскурсія до виправного закладу не мала на меті залякати неповнолітніх правопорушників, а повинна була продемонструвати їм, що ізоляція від суспільства – це найбільша кара для тих, хто порушує його закони.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий