«Преображення» у Дніпропетровській виправній колонії (№89)

21 березня  в рамках реалізації проекту «Регіональної програми ресоціалізації громадян з групи ризику»   Дніпропетровську виправну колонію управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровської області (№89) відвідали представники Благодійної організації «Центр соціальної адаптації – Преображення».

         Зустріч із засудженими відбулась в колисці «Преображення» - храмі на честь Святої Великомучениці Анастасії Узорешительниці.  Голова правління БО «Преображення» протоієрей Валентин Дорощук за православною традицією відслужив заупокойну Панихіду, після чого звернувся до засуджених із проповіддю, під час якої розповів засудженим про велику користь спільних молитв та приходу до Господа з покаянням на будь-якому етапі свого життєвого шляху.

Після богослужіння у невимушені обстановці були обговорені питання віри та життя у вірі після звільнення. Волонтери «Преображення» розповіли про власний досвід участі у проекті, який пропонує православним засудженим після звільнення у разі необхідності звернутись до реабілітаційного центру – Каиеринославського Будинку працьовитості. Даний центр здатен прихистити, забезпечити роботою і дати духовну підтримку таким, що звільняються в нікуди засудженим. Але готовність стати насельниками цього центру засудженим потрібно набувати вже зараз, в місцях позбавлення волі, внутрішньо перетворюючи себе в лоні Церкви до стану, якщо не святого, то хоч би законослухняного та соціально позитивного члена нашого суспільства.  


Комментариев пока нет


Отправить комментарий