Футбольні пристрасті у Синельниківській виправній колонії (№94)

21 березня у Синельниківській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№94) за сприяння Голови Спостережної комісії при Синельниківській районній державній адміністрації Валерія Воробйова відбувся товариський футбольний матч між спортивним клубом «Юність» (м. Синельникове) та збірною командою засуджених установи.

Зустріч проходила у рівній та напруженій боротьбі, виявилася цікавою та дуже емоційною: по закінчені першого тайму на імпровізованому табло красувався рахунок «7:7». У другому таймі команда «Юність» продемонструвала настільки згуртовану та професійну командну гру, що остаточна перевага залишилась на їх боці: 15:10.

Після матчу представники команди засуджених  привітали гостей із заслуженою перемогою та висловили бажання частіше зустрічатися на футбольному полі. Керівництво установи вважає, що проведення подібних заходів є одним з основних моментів, які позитивно впливають на ресоціалізацію засуджених. Створення  усіх можливих умов для досягнення належного виправлення людей, котрі потрапляють в стіни виправних закладів, є основною  метою співробітників вітчизняної кримінально-виконавчої служби.