Підприємства установ виконання покарань Дніпропетровщини рекламують свою продукцію у мережі Інтернет

 Керівництвом управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області вживаються постійні заходи щодо залучення потенціалу підприємств установ виконання покарань області у економіку регіону та налагодження співпраці з підприємствами різних форм власності. З цією метою Дніпропетровською обласною державною адміністрацією була затверджена Регіональна програма  «Про заходи щодо створення нових робочих місць для засуджених та залучення виробничих потужностей установ виконання покарань Дніпропетровської області до соціально – економічного розвитку регіону на 2011 – 2015 роки», згідно якої лише у 2014 році було виготовлено продукції на суму 5458,42 тис. грн., в тому числі за бюджетні кошти - на суму 727,15 тис.грн.

         Але керівництво Управління і підпорядкованих установ зупинятись на досягнутому не збирається і у 2015 році було вжито ряд заходів щодо поширення інформації про виготовляєму на підприємствах виправних колоній продукцію у мережі Інтернет. Перший вдалий досвід був набутий у 2013 році, коли на інформаційному порталі «102.dp.ua» з’явився каталог продукції та контакти відділів маркетингу виправних установ. У поточному році аналогічна інформація розміщена на сайті Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Всеукраїнському торговому центрі в Інтернеті «Prom.ua». Останній крім інформації про підприємства виконання покарань області містить посилання на Каталог продукції державних підприємств, розміщений на офіційному сайті ДПтС України.

         Керівництво  Управління впевнене, що вжиті заходи сприятимуть подальшій активізації виробничої діяльності на підприємствах установ виконання покарання Дніпропетровщини.

 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий