Про недопустимість неправомірної поведінки розповіли неповнолітнім співробітники підрозділів кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України у Дніпропетровській області

Напередодні весняних канікул співробітниками територіальних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області активізовано роз’яснювальну роботу щодо недопущення неправомірної поведінки з учнями навчальних закладів, які перебувають в районі розташування інспекцій.

Так, співробітники кримінально-виконавчої інспекції Апостолівського району провели лекційні заняття з учнями Апостолівської загальноосвітньої школи №3 та вихованцями Апостолівського  Центру  Соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія». Під час заходів були показані відеофільми про неповнолітніх, які скоїли злочини та знаходяться у місцях позбавлення волі, та про шкідливість вживання наркотичних речовин.

Співробітники Дзержинського районного підрозділу інспекції спільно із фахівцями служби  у  справах  дітей Дзержинського райвиконкому м. Кривого Рога провели для учнів Криворізького  Коксохімічного технікуму Національної Металургійної академії України інформаційну зустріч на тему «Профілактика  негативних  проявів та  правопорушень  серед  неповнолітніх». Під час заходу  підіймались такі  питання,  як  необхідність ведення здорового способу життя, отримання освіти, своєчасного вирішення питань соціального влаштування. Окрему увагу гості приділили проблемним питанням профілактичної роботи з неповнолітніми, зокрема особливостям безпечної та ризикованої поведінки дітей, роботі в напрямку досягнення позитивних змін в особистості підлітків, формування  їх  правової  самосвідомості.

           Кожен захід за участю співробітників кримінально-виконавчої інспекції справляє на підлітків велике враження та викликає щирий інтерес, про що свідчить величезна кількість запитань з їх боку. Відповідь на ці питання, пробудження у підлітків відповідальності за свою поведінку і своє майбутнє – одне із завдань, яке співробітники кримінально-виконавчої інспекції Дніпропетровщини вважають для себе важливим.  


Комментариев пока нет


Отправить комментарий