В телевізійний ефір Дніпропетровщини вийшов двадцять сьомий випуск проекту «Територія каяття»

10 березня в телевізійний  ефір Дніпропетровщини вийшов двадцять сьомий випуск відомчої програми управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області «Територія каяття». Авторська група проекту продовжила розповідь про згубний вплив вживання наркотиків на людські долі та спробувала розібратися, де пролягає межа між наркоманією та злочином, в чому особливості відбування кримінального покарання у вигляді позбавлення волі особами, засудженими за злочини у сфері незаконного оберту наркотиків та чи справді колишніх наркоманів не буває.

На ці та інші питання відповідали засуджені нинішні та колишні, фахівці у галузі права та психології, волонтери та священнослужителі. Автори проекту намагалися дослідити шлях від початку вживання наркотичних засобів до примарного припинення. Всі опитані приходили до думки, що можна розпочати вживати наркотики самостійно, а завершити – ні. Саме тому зусилля пенітенціарного персоналу, чисельних волонтерів, священнослужителів та просто небайдужих громадян спрямовані на заміну залежності від наркотиків залежністю від сімейних, моральних та духовних цінностей.

 «Кажуть, що колишніх наркоманів, як і колишніх злочинців не буває. Проте в обох випадках можливо зробити висновок на користь повноцінного життя», - до такого висновку прийшла знімальна група телевізійного проекту «Територія каяття». 

 

https://www.youtube.com/watch?v=WRecjqLJSAE

 

Довідка: Всі прихильники телевізійного проекту «Територія каяття», мають змогу ознайомитися з черговим випуском програми в повторній трансляції, яка відбудеться в ефірі 9 телеканалу у неділю 15 березня о 11:45. Попередні випуски програми транслюються в ефірі телеканалу «Регіон» у неділю о 11:05 з повтором в понеділок о 20:30. Також всі бажаючі можуть переглянути випуски проекту на каналі «Територія каяття»  відеохостингу «YouTube» та в однойменній групі  соціальної мережі «В контакте».


Комментариев пока нет


Отправить комментарий